Загальні новини

До Уваги!!!!

Дорогі колеги!
Ми сьогодні публікуємо реєстр заявлених команд станом на 10.10.17 року. Згідно з рішенням Виконавчого комітету АДВУ, ми припиняємо прийом заявок і приступаємо до формування календаря. Прошу Вас бути уважними, слідкуйте за анонсами на офіційному сайті і сторінці Фейсбук АДВУ. Хочу акцентувати Вашу увагу, що команди зможуть взяти участь в Чемпіонаті України «Дитяча ліга» серед юнаків та дівчат з волейболу сезону 2017-2018 років при наявності:

ІНСТРУКЦІЯ по підготовці документів до участі у чемпіонаті України «Дитяча ліга» серед юнаків та дівчат з волейболу сезону 2017-2018 років

1. Направити на електронну пошту advu.fvu@gmail.com:

Дорогі колеги!

На перший погляд може здатися, що створення електронної Бази Даних АДВУ і спортивного паспорта Спортсменів - учасників це зайва робота і нікому не потрібна затія. Спробую пояснити, які плюси в результаті ми отримаємо на фініші. По перше електронна База Даних, дасть нам упевненість, що Ваша команда грає зі своїми однолітками. Таким чином, ми зможемо виключити варіанти підстав.

Інформація для тренерів, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, спортивних клубів областей, міст та інших спортивних організацій щодо участі у чемпіонаті України "Дитяча ліга" серед юнаків та дівчат з волейболу сезону 2017 -2018 років.

Змагання відбудуться до відповідних вікових групп серед юнаків та дівчат: І вікова група - 2001 р. н. та молодші, ІІ вікова група -2002 р. н. та молодші, ІІІ вікова група - 2003 р. н. та молодші, ІV вікова група - 2004 р. н. та молодші, V вікова група - 2005 р. н. та молодші.

Уряд підвищить заробітну плату тренерам-викладачам спортивних шкіл

На засіданні Уряду 12 липня ухвалено постанову "Про внесення змін до розділу VI додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298" щодо підвищення заробітної платні фахівцям у сфері фізичної культури та спорту, зокрема тренерам–викладачам спортивних шкіл.

До уваги!

Асоціації дитячого волейболу України, яку очолює її президент Вадим Тищенко вдалось завершити сезон 2016-2017р. при підтримці Федерації волейболу України з певними успіхами та змінами. "Дитяча ліга", "Шкільна ліга" серед юнаків та дівчат, нові введеня в систему розвитку та популяризацію дитячого волейболу, підсумки роботи та плани на майбутнє на каналі ОТБ у передачі "Стадіон" з її харизматичним ведучим Николай Нестеренко. Дякуємо за гостинність і цікаву зустріч.

Всім натхнення та результативних прагнень

ШАНОВНІ ТРЕНЕРИ ДИТЯЧОГО ВОЛЕЙБОЛУ УКРАЇНИ!

ШАНОВНІ ТРЕНЕРИ ДИТЯЧОГО ВОЛЕЙБОЛУ УКРАЇНИ!

26 квітня 2017 року у м.Ірпінь на раді ісполкому Асоціації дитячого волейболу України були прийняті рішення щодо спрямування покращення стану розвитку дитячого волейболу.

Опираючись на результативну роботу та досвід федерацій ігрових видів спорту ми підходимо до одного із етапів - створення сайту АДВУ, де кожен учасник "Дитячої ліги" (юнаки, дівчата) матимуть електронний Спортивний паспорт.

Діти повинні мати: